sobota, 15 lutego 2014

Zapowiedzi – Marzec 2014

Za oknem plucha. Resztki śniegu rozpuszczają się już z wolna. Większość ludzi ze zniecierpliwieniem wygląda wiosny, która ma przyjść dopiero za miesiąc. Dlatego chciałbym przedstawić wam trochę przedwiosennych zapowiedzi na miesiąc marzec. Zaczniemy oczywiście od zapowiedzi wydawniczych a wśród tych najciekawszych znajdziemy Assassin's Creed: Czarna bandera Olivera Bowdena, Dziewczynę w mechanicznym kołnierz Kady Cross, Kroniki wykrakanej śmierci Kevina Hearne’a, czyli już szósty tom niesamowitej serii o Atticusie O’Sullivanie zwanym Żelaznym Druidem. Bardzo mnie zainteresowała również książka Bena Aaronovicha pt. Rzeki Londynu. Okładka nie zachęca za bardzo, ale opis fabuły to już inna bajka. Pamiętajmy jednakże zapowiedzi to nie tylko książki a również filmy. Wśród tych najciekawszych moim zdaniem znajdziemy Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz tego filmu najbardziej nie mogę się doczekać. Noe: Wybrany przez Boga z Russellem Crowem oraz Anthonym Hopkinsem, przyznam trailery nieźle go zapowiadają. O Akademii Wampirów mówiłem już w tamtym miesiącu jednak data premiery została przesunięta na marzec (mam nadzieje, że nie przesuną znowu). Ostatnia pozycja jednak nie najgorsza to 300: Początek imperium. Zapraszam serdecznie do odwiedzania regularnie zapowiedzi, bo będę dodawał, co jakiś czas nowe ciekawe pozycje. O ile się takie pojawią.

Książki:


Filmy:


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

4 komentarze:

 1. Filmowo ciekawie się zapowiada. Ciekawa jestem tej produkcji dalszego ciągu 300, widziałam trailer i robi wrażenie. Na to bardzo chętnie wybiorę się do kina:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem Noe lepiej się zapowiada :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Zależy od tego jak nowatorsko do tego podszedł reżyser.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałem trailer :) film nagrany z rozmachem :) oraz doborową obsadą aktorską to nie może się nie udać :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...