poniedziałek, 16 grudnia 2013

Zapowiedzi – Styczeń 2014

Święta tuż tuż już prawie słychać dzwonki w saniach Świętego Mikołaja, a ja jak w połowie każdego miesiąca chciałbym obsypać was nowościami wydawniczymi na początek przyszłego roku. Przyznam, że wydawnictwa zaszalały zwłaszcza po dość skromnym grudniu. Wśród najciekawszych zapowiedzi znajdziemy Pomnik Cesarzowej Achai t.3 Andrzeja Ziemiańskiego, Szubienicznika. Falsum et verum Jacka Piekary czy też Demona Luster Martyny Raduchowskiej. Zauważyliście pewnie, że to głównie polscy pisarze wśród zagranicznych warto zwrócić uwagę na książkę Rycerz Siedmiu Królestw, której autorem jest George R. R. Martin. Nie zapomniałem też o kinomaniakach. Styczeń będzie ich miesiącem, bo każdy znajdzie coś dla siebie. Najciekawsze zapowiedzi kinowe to 47 roninów z Keanu Reevesem, polska komedia Wkręceni z doborową obsadą czy też kolejna mam nadzieje świetna animacja Skubani. Przypominam jednak ze wpis ten będzie aktualizowany, więc zachęcam go regularnie odwiedzać.

Książki:

 

Filmy:


Drogi czytelniku zanim skomentujesz zapoznaj się z niniejszymi punktami.
1. Proszę o nieumieszczanie w komentarzach linków do waszych blogów.
2. Pisanie recenzji trochę zajmuję więc byłoby miło gdyby nie pojawiały się komentarze w stylu "Fajna recenzja. Zapraszam do mnie."
3. Nie musicie mnie zapraszać do siebie. Jeżeli w profilu na bloggerze jest adres do Waszego bloga na pewno Was odwiedzę.
4. Ostrzegam, iż wszelakie treści wulgarne bądź obraźliwe będą usuwane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...